פוסטים נוספים

הגילוי שיציל לכם את העסק

לכתבה המלאה ב The Marker Labels 24.3.24 כל חברה רוצה להגדיל הכנסות, לחסוך בהוצאות ובכלל להיות יותר רווחית. מהניסיון שלי…

Retro Meeting from Hell

Hebrew Below HOW TO PERFORM EFFECTIVE RETRO MEETINGS Have you ever been to retro meeting from hell? Everyone comes ready…

את כן טובה מספיק כדי להתקדם!

את כבר מנהלת. את כבר יודעת שזוהי משימה לא פשוטה. לא לכל אחת יש את סט המיומנויות הדרוש להיות מנהלת. דעי לך שלא כל אחת רוצה להיות מנהלת, אבל את כן מנהלת ואפילו מנהלת טובה, חרוצה, נחושה, בעלת ידע ומקצועיות, אחת שיודעת להזיז הרים כשצריך, להעצים את הצוות שלך, ללמוד תוך כדי תנועה.


כשאת מדברת על העבודה שלך אין לי ספק שהעיניים שלך נוצצות מאנרגיה, מוטיבציה וידע, אבל יש לי שאלה:
מדוע בכל פעם ששואלים אותך על ההצלחות שלך את מדברת בגוף שלישי? מדוע את לא יודעת לומר א-נ-י הצלחתי, א-נ-י עשיתי, א-נ-י הובלתי, זה קרה בזכותי ולא רק בזכות הצוות הנפלא שלי? מדוע את לא מרגישה בנוח לשים את עצמך במרכז, לעשות יחסי ציבור לעצמך?

פעמים רבות אני פוגשת נשים מוכשרות, חלקן אפילו מנהלות בכירות, שעל אף ההצלחות המקצועיות, עדיין חשות לא ראויות מספיק לקידום. לא ראויות מספיק לקחת קרדיט על ההצלחות שלהן. לא ראויות מספיק להתמודד על תפקידים בכירים יותר כי אולי אין להן מספיק ידע, או בעצם הן לא מקצועיות מספיק באחד התחומים עליו חולש התפקיד הבכיר בו הן מעוניינות?

אני מקשיבה להן מדברות על עצמן ומשהו משתנה בקולן. הבטחון העצמי נעלם, הקול נעשה נמוך, הערך העצמי לא מורגש וכשאני שואלת אותן באופן ישיר – מסתבר שהן עדיין לא מאמינות שהקידום הזה, התפקיד הבא, מגיע להן.

אני כאן לומר לך שהוא כן מגיע לך!

הצעד הראשון לתפקיד הבא מתחיל בלהאמין שאת ראויה לו.
זכרי – המחשבה שלך מייצרת מציאות! רק את עומדת בפני התפקיד הבא שלך!

 

התקשר/י עוד היום, השינוי שלך מתחיל עכשיו!  054-2428304