פוסטים נוספים

Retro Meeting from Hell

Hebrew Below HOW TO PERFORM EFFECTIVE RETRO MEETINGS Have you ever been to retro meeting from hell? Everyone comes ready…

הגילוי שיציל לכם את העסק

לכתבה המלאה ב The Marker Labels

24.3.24

כל חברה רוצה להגדיל הכנסות, לחסוך בהוצאות ובכלל להיות יותר רווחית. מהניסיון שלי יש איזור אחד מפוספס ומלא בפוטנציל.

על זה דיברתי בכתבה לדה מרקר.

בעולם העסקי של היום, ההון האנושי הוא המשאב היקר ביותר. כמנהלים בכירים, אתם כבר יודעים את זה, ואני שואלת, האם אתם באמת מנצלים את הפוטנציאל המלא של ההון שלכם?

בכתבה שפורסמה לאחרונה בדה מרקר, חשפתי את מה שגיליתי במהלך הקריירה שלי בתעשיית ההייטק: הכוח האמיתי טמון בצמיחה מבפנים.

כמנהלת בכירה בחברות מובילות, נתקלתי בתסכול ובחוסר מוטיבציה בקרב עובדים מוכשרים. תופעה שגוררת סחבת, ציניות ירידה בתפוקה ואף רעילות קולקטיבית. עם זאת גיליתי שבאמצעות ניהול מודע, ניתן להפוך את התסכול הזה למנוע צמיחה עוצמתי.

השיטה שפיתחתי ב-Epifanía מובילה מנהלים למסע של גילוי מנהיגות עמצית, בהירות על ההשפעה הסביבתית שלהם, זיהוי הכוחות שממנפים אותם וגם זיהוי וניהול החסמים והטריגרים שגורמים להם להיות מנהלים פחות טובים. מסע המסייע למנהלים למצות את הפוטנציאל הטמון בעצמם ובצוות שלהם, להתמודד עם אתגרי היום יום וגם להנות מהדרך. התוצאה? צוותים מחויבים, יעילים ומסורים שמובילים לתוצאות עסקיות מרשימות.

אם אתם רוצים למצות את הפוטנציאל האמיתי של הארגון שלכם ולהוביל אותו לשיאים חדשים, אני מזמינה אתכם לקרוא את הכתבה המלאה . גלו כיצד אימון והעצמת מנהלים יכולים להיות המפתח להצלחה העסקית שלכם.

צרו קשר לשיחת ייעוץ ובחינת התאמה 0542428304