פוסטים נוספים

Retro Meeting from Hell

Hebrew Below HOW TO PERFORM EFFECTIVE RETRO MEETINGS Have you ever been to retro meeting from hell? Everyone comes ready…

מה יוצר אנשים מצליחנים?

דברים שלמדתי כמאמנת מנהלים.

** פוסט זה מתייחס למנהלות ומנהלים כאחד. 

תוך כדי אימון עם מנהלים רבים אני שמה לב שיש 5 תכונות משותפות שהופכות אותם למצליחים.

יצירתיות וחדשנות:

הם מטילים ספק באמיתות שלהם; יש להם נכונות לשכוח את מה שהם כבר יודעים וללמוד דברים מחדש. הם מתקשרים על ידי הקשבה ושאילת שאלות ויש להם את האומץ להשתכנע.

חזון ופרואקטיביות:

הם משקיעים את זמנם ומרצם בהשגת המטרות מנוסחות היטב, ומשאירים את הסחות הדעת בצד. בעתות משבר, הם יוצרים חוסן על ידי פרואקטיביות, הם מסתגלים במהירות מתוך המחשבה האופטימית "גם זה יחלוף".

מכירים בפחד ועושים בכל זאת:

אף אחד לא חסין מפחד, במיוחד אנשים שרוצים להצליח ולגרום לשינוי. אנשים מצליחים משתמשים בפחד שלהם וגם לומדים ממנו. הם מושיבים את אדון פחד לידם, נותנים לו גם כוס קפה ואומרים, יאללה בוא נעשה את זה, לא מוותרים.

מתקשרים באומץ:

לאנשים מצליחים יש את האומץ להיות פגיעים, לבקש עזרה, להישען על אחרים, והם מוצאים שותפים לדרך. הם מבצעים עסקאות win win  ברות קיימא, תוך אמונה שתמיד יש אפשרות שלישית שהיא טובה יותר לשני הצדדים, ואם לא, אין עסקה.

כסף הוא לא המטרה העיקרית:

אם תיתן להם את כל הכסף שבעולם, הם עדיין יעשו את זה מחר. הם עושים את זה מתשוקה, כי זה נותן להם משמעות. עשייה מתוך משמעות מעלה את רמת שביעות הרצון שמביאה עימה אושר. אז, למרות התסכול, הקושי והלחץ הם עושים את זה כי זה משמח אותם.

לסיכום:

הצלחה נוצרת מתוך פעולה וגישה. אם תפתחו את התכונות האלו של אנשים מצליחים תגדילו את הסיכויים שלכם להגיע ליעדים שלכם תוך שמירה על משמעות ואושר. You are the master of your success.

את כל אלה ניתן להשיג בעזרת העלאת המודעות העצמית, אותה אנו מגלים ומתרגלים באימון. במפגשים שלנו אנו מצביעים על תחומים שאנו רוצים לחזק, אנחנו עוזבים בהדרגה את אזורי הנוחות שלנו ולומדים לשחות במים חדשים.

צרו איתי קשר אם אתם רוצה ללמוד עוד על אימון מנהלים עבורכם או עבור המנהלים שלכם.